Способи оплати

 

Ми використовуємо різні зручні для вас способи оплати замовлення від банківського платежу до оплати платіжними банківськими картками.

Оплата рахунку провадиться тільки після погодження з менеджером компанії!!!

Безготівковий розрахунок із ПДВ

Для оплати, на електронну адресу вказану при оформленні замовлення буде відправлено рахунок-фактура з ПДВ, для правильності оформлення бухгалтерських та податкових документів, прохання надати Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців тощо. (ЄДР), де вказано повну назву організації покупця та його індивідуальний податковий номер. Цей спосіб оплати замовлення доступний виключно для юридичних та фізичних осіб-підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування.

Безготівковий розрахунок без ПДВ

Для оплати, на електронну адресу вказану при оформленні замовлення буде надіслано рахунок-фактуру без ПДВ, для правильності оформлення бухгалтерських документів, прохання надати Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців тощо. (ЄДР) де вказано повну назву організації покупця та його індивідуальний податковий номер. Цей спосіб оплати замовлення доступний виключно для юридичних та фізичних осіб-підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Банківською карткою на картку ПриватБанку

Для оплати на електронну адресу вказану при оформленні замовлення будуть надіслані рахунок-фактура та реквізити для перерахування на картку ПриватБанку, комісія за цей платіж стягується згідно з тарифами Вашого банку. Даний спосіб оплати замовлення доступний всім фізичним особам з обов’язковим наданням особистої інформації (дані паспорта, інн) для ідентифікації покупця, а також наявність документів, що підтверджують оплату (квитанція на оплату).

Оновлення...
  • У кошику немає товарів.